Mega Yapı Proje Hakkında

Mega Yapı Proje Granit, Mermer, Kuvars ve Akrilik alanlarında hizmet vermektedir.

Mega Mermer Granit yaratıcı mimarı tasarımları ileri teknoloji uygulamaları ve inşaat kalitesi ile öne çıkan genel müteahhitlik, proje tasarım ve uygulama, dış cephe sistemleri, mermer ve granit konusunda uzmanlaşmış bir yapı firmasıdır. İnşaat uygulamaları ve inşaat proje yönetimini bir bütün olarak ele alması ve bu bütünlüğü gerçekleştirme başarısını her adımda göstermiştir.Güçlü İdari Kadro

Güçlü idari kadrosundan pazarlama-planlama ekibine kadar tüm çalışanlarının insana değer veren bir bakış açısıyla kaliteye odaklanması ve işini severek yapması Mega Mermer Granit ailesinin ortak değeridir.Yurt İçi Yurt Dışı

Yurt içinde ve yurt dışında gerçekleştirdiğimiz projelerle değişen ve gelişen mimari anlayışa uyum sağlarken, çağın gereklerine uygun, modern, sağlam ve kalıcı eserlere imza atmak ilkemizdir.


Hemen ara
+90 232 4892006

1989

Menemen - İZMİR

Yıllar öncesinde İzmir’in Menemen ilçesinde faaliyetlerimize başlamış bulunmaktayız.Halen oradaki fabrikamızda çalışmalarımız devam etmektedir

2014

Bayraklı - İZMİR

İlerleyen yıllarda gücüne güç katan Mega Yapı Proje firmamız İzmir’in Bayraklı ilçesinde Folkart Towers’ta daha kaliteli hizmet verebilmek için müşterilerine kapılarını açmıştır.

2016

Kartal - İSTANBUL

İstanbul’u da şubeleri arasına ekleyen firmamız tüm Türkiye'de çalışmalarına devam etmektedir.

2017

South Daytona - FLO RIDA

Yurt içi projelerinin yanı sıra yurt dışı projelerine de ağırlık veren firmamız Amerika’nın Flo Rida eyaletinde showroom açarak oradaki faaliyetlerini devam ettirmektedir.

Bizden destek almak istiyorsanız, tıklayınız.

Neden Biz ?

Projelerinizi uygulamadan önce 3D görsellerini bütün ayrıntıları ile sizlere sunmaktayız.

image
image

“ 3D MAX uygulanan projelerde hem zaman hem para kaybınızı azaltıyoruz “

Mega Yapı Proje alınan projeler ilk önce profesyonel ekibimiz tarafından sanal ortamlarda uygulanıp sizlere üç boyutlu görseller şeklinde sunulmaktadır.


İsteklerinize göre projeye başlamadan üzerinde değişiklikler uygulanabilmekte ve sizlere daha iyi ve kaliteli hizmet sunmaktadır.


Mermer
Granit
Kuvars
Akrilik